A formalizálás 0 0.00

0-Artículos
Betöltés 0.00
Teljes 0.00
753 Optikai Pen Tisztább, Optikai Csatlakozó Tisztító MPO/MTP-Csatlakozó, Hordozható Egyik Legfontosabb

753 Optikai Pen Tisztább, Optikai Csatlakozó Tisztító MPO/MTP-Csatlakozó, Hordozható Egyik Legfontosabb

HUF 1.00
 

Hozzáférhető formában
Elérhetőség

Az MPO tisztább, magas teljesítményű, tisztító eszköz kifejezetten a tisztítás végén arcok MPO pedig MTP csatlakozók.Alkohol mentes anyag hatékonyan tisztítja a végén arcát az optikai szál.Hatékonyan tiszta minden szálak végére arcokat 12 core MPO pedig MTP-csatlakozók egy időben.Hatékonyan tisztítani mindenféle foltok, mint a por, olaj foltok, a maradék törmeléket, stb.Mérkőzés a FOCIS‑5 (MPO) típusú csatlakozó.Az MPO-tisztító tiszta a végén arcát a csatlakozó (férfi), valamint a végén arcát a csatlakozó az adapter (női) ugyanabban az időben, s tisztítsa meg a csatlakozót vége.A végén arcát a csatlakozót, majd a végén arcát a csatlakozó az adapter lehet tisztítani, ugyanabban az időben.A keskeny design mindig tiszta, sűrűn elosztott MPO adapterek.A dugók lehet tisztítani csatolásával toll, sapka.A művelet egyszerű, takarítani, lehet kitölteni egy könnyű érintés.Az MPO tisztább lehet használni, több mint 500-szor, az egyetlen tisztítási költség alacsony, egyszerű, s könnyen kezelhető.Megfelelő tisztítás multi módban egyetlen mód, MPO csatlakozók, MPO csatlakozók a adapterek, tisztítás kitett MPO végén arcok, nagy hatékonyságú tisztító felszerelt tisztító készlet.Szolgáltatás : 1. Az MPO tisztább, magas teljesítményű, tisztító eszköz kifejezetten a tisztítás végén arcok MPO pedig MTP csatlakozók.Alkohol mentes anyag hatékonyan tisztítja a végén arcát az optikai szál.Hatékonyan tiszta minden szálak végére arcokat 12 core MPO pedig MTP-csatlakozók egy időben.2. Hatékonyan tisztítani mindenféle foltok, mint a por, olaj foltok, a maradék törmeléket, stb.Mérkőzés a FOCIS‑5 (MPO) típusú csatlakozó.3. Az MPO-tisztító tiszta a végén arcát a csatlakozó (férfi), valamint a végén arcát a csatlakozó az adapter (női) ugyanabban az időben, s tisztítsa meg a csatlakozót vége.A végén arcát a csatlakozót, majd a végén arcát a csatlakozó az adapter lehet tisztítani, ugyanabban az időben.4. A keskeny design mindig tiszta, sűrűn elosztott MPO adapterek.A dugók lehet tisztítani csatolásával toll, sapka.A művelet egyszerű, takarítani, lehet kitölteni egy könnyű érintés.5. Az MPO tisztább lehet használni, több mint 500-szor, az egyetlen tisztítási költség alacsony, egyszerű, s könnyen kezelhető.Megfelelő tisztítás multi módban egyetlen mód, MPO csatlakozók, MPO csatlakozók a adapterek, tisztítás kitett MPO végén arcok, nagy hatékonyságú tisztító felszerelt tisztító készlet.Hogyan Használjuk : használata Egyszerű, lásd a manual Specification : Elem Típus : MPO Cleaner Material : ABSScope Alkalmazása : Alkalmas Multi Módban Egyetlen Mód, Mpo Csatlakozók, Mpo Csatlakozók a Adapterek, Mpo Végén Arcok, Nagy Hatékonyságú Tisztító Csomag Lista : 1 x MPO Cleaner1 x Felhasználói Kézikönyv.

Főbb jellemzők

Item Type:
MPO Cleaner
Material:
ABS
Scope of Application:
Suitable for Multi Mode and Single Mode Mpo Connectors, Mpo Connectors in Adapters, Mpo End Faces, High Efficiency Cleaners
Package List:
1 x MPO Cleaner1 x User Manual:

A vevőknek is tetszik